Tjetër lëkundje tërmeti në Tiranë

Aktualitet

Ndihen sërish lëkundje tërmeti në kryeqytet, ndërsa epiqendra medohet të ketë qenë sërish në zonën e Klosit.

Lëkundjet e tërmetit kanë zgjatur disa sekonda, por kanë qenë me intensitet më të vogël se dy tërmetet e regjistruara dje rreth orës 22:30 të mbrëmjes me magnitudë 4.7 dhe 4.1 të shkallës rihter.

Lëkundjet gjatë ditës së sotme konsiderohen si pasgoditje, me magnitudë të vogël.

Epiqendra sipas EMSC

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?