Aktualitet

Arian Çani deklaron hapur se për kë do votojë më 14 maj për kryetar Bashkie në Tiranë

Moderatori i njohur Arian Çani, i ftuar nga Çim Peka ne studion e Syri.tv se, per ke do votoni me 14 maj, ai deklaroi hapur voten e tij per zgjedhjet bashkiake ne Tirane.

I pyetur nga Peka se per ke do votonte dhe a mundet ta bente publike, ai deklaroi pa u menduar fare se, vota e tij shkonte per Belind Kelliçi.

Ndiqni videon:

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?