Qytetarët të shqetësuar: Nuk po na lejojnë të votojmë Luizin

Show

“Big Brother Vip” është kthyer në temën e të gjithëve, më shumë se kurdo herë tjetër.

Pasi produksioni “i plotëfuqishëm” nxorri analizat e Luiz Ejllit në më pak se një orë në 12 të natës, populli të gjithë njëzëri u kthyen kundër tyre duke mos i lënë t’i hidhnin hi syve.

Sot që është dita kur duhet të votojnë ndërmjetë Luizit, Kiarës, Deas dhe Mikelës, për t’i shpëtuar nga eleminimi, disa persona nuk po lejohen ta bëjnë këtë.

Ata shprehen se ne asnjërën nga kompanitë telefonike nuk po u lejohet të dërgojnë mesazhe në mbështetje të Luizit./ meganews.al/

Total 1 Votes
1

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?