Rama e nis ditën me pamje nga shkolla e re në Laç

Aktualitet

Kryeministri Edi Rama e ka nisur me pamje nga shkolla e re e ndërtuar në Laç.

Rama shkruan se shkolla sapo ka ka hapur dyert në vazhdën e një transformimi rrënjësor të një prej zonave më të goditura nga tërmeti.

“MIRËMËNGJES 😊 dhe me një tjetër shkollë të re për fëmijët e Laçit, e cila sapo ka hapur dyert në vazhdën e një transformimi rrënjësor të një prej zonave më të goditura nga tërmeti, ju uroj një ditë të mbarë🙏” shkruan Rama në postimin e tij.

Kujtojmë që Laçi ishte nder zonat që u dëmtua më së shumti nga tërmeti i 26 nëntorit të 2019.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?