E diel, 29 Janar, 2023

Kiara: Kjo shtëpi nuk ka kuptim pa Luizin!

Show

Kiara: Kjo shtëpi nuk ka kuptim pa Luizin!

Kiara ka mbetur e shokuar pas mohimit të Luizit se nuk është ai që është sëmurë.

Kiara: Nuk e di uroj të bëhet më e mira por pa Luizin nuk ka kuptim kjo shtëpi.

Zhaklina: më habit Kiara. E shoh të gllabëruar komplet nga Luizi. Po vuan nga një sëmundje e krijuar dhe kjo nuki është e drejtë.

Arbri: Mëshira është hyjnore. Është si film kjo e sotmja, jam i gatshme jo vetëm për Luizin, por duhet që Luizi me patjetër të vizitohet që të binden të gjithë, sepse nuk mund të thuash mendoj që jam sëmurë. Nuk mund të trajtojmë një thriller këtu

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?