ShowTe tjera

Kiara dhe Luizi flasin për raportin mes tyre, moderatorja: “Nuk jam e sigurt”

Situata mes Kiarës dhe Luizit është ndër më të komentuarat në shtëpinë e Big Brother Albania VIP 2. Pasi fillimisht i kishte thënë që ka zero pëlqim ndaj Luizit, Kiara mund të jetë duke ndryshuar drejtim.

Kjo sepse Luizi i shprehu që kërkon të dijë nga ajo, nëse diçka mund të funksionojë mes tyre. Përgjigjia la vend për Luizin, që të vazhdojë me këmbënguljen e tij.

“Të thashë nuk jam e sigurt”, tha Kiara që i jep akoma Luizit mundësinë për të ëndërruar një lidhje të mundshme.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?