Aktualitet

“Kemi lekë në banesë për të dalë nga burgu”, si i ‘fundosi’ nënë e bir përgjimi në komisariat.

Të tjera detaje dalin në dritë në lidhje supervjedhjen nga nënë e bir që kanë bërë në disa banesa në Tiranë.

Gazetari Igli Çelmeta raporton për BalkanWeb se kanë qenë përgjimet në ambientet e komisariatit ato që kanë ‘fundosur’ Rozeta dhe Havier Dobin, të cilët kanë pohuar se kishin lekë të tjera në banesë, në mënyrë të tillë që të dilnin nga burgu.

Po ashtu, në Çelmeta tha se pastruesja kishte si ‘shënjestër’ banesat e zyrtarëve të lartë, ku punonte në këtë sektor prej gati 13 vitesh.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?