Aktualitet

Do vras politikanët në Lezhë”, zbardhet dëshmia tronditëse e 35-vjeçarit

Mësohet se gjatë momentit të arrestimit, Leka, nuk ka shfaqur rezistencë ndaj punonjësve të Policisë, por u ka thënë këtyre të fundit se ishte nisur në drejtim të Lezhës, “për të vrarë politikanët”.

“Do të  vras politikanët e Lezhës dhe të zhduk farën e keqe të tyre…” – mësohet t’u ketë thënë Antonio Leka policëve.

Nuk dihet ende se përse 35 vjeçari ka bërë këtë  deklaratë, por përjashtohet mundësia që i ndaluari të ketë dhe probleme të shëndetit mendor.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?