Deputeti i PS, sulmon pastruesen: Vepër ordinere, dëmtove një zyrtare

Aktualitet

“Është një person i cili ka kryer një vepër ordinere siç është vjedhja dhe kjo nuk është zbuluar nga organet, por është denoncuar nga personi që i janë vjedhur,”  u shpreh Pëllumbi në emisionin “Now”.

Në studio ishte iedhe analisti Andi Bushati i cili e cilësoi pastruesen inteligjente.

“Ishte një pastruese vjedhëse që shkoi vodhi, shumë inteligjente se nuk do të vjedhin ty dhe mua, e di çdo njeri se ku janë lekët sot. Pastruesja bravo i qoftë, inteligjente”, tha ai.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?