Këlliçi: Kjo është bashkia që nuk duam…

Politike

Kandidati i opozitës për Bashkinë e Tiranës Belind Këlliçi ka reaguar me një postim në faqen e tij në facebook për gjendjen e rëndë të higjienës tek tregu i fruta – perimeve tek ish stacioni i trenit.

“Tregtarët paguajnë taksa për tregun dhe marrin mbrapsht indiference”, shkruan Këlliç.

Ja postimi i plotë:

Rinisim punën.

Tirana në realitet.

Higjiena mizerabël në tregun e fruta-perimeve tek ish stacionit i trenit.

Tregtarët paguajnë taksa për tregun dhe marrin mbrapsht indiferencë.

Kjo është bashkia që nuk duam. Edhe 4 muaj propagandë. Durim!

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?