Mjegull e dendur në Aksin Qafë Thanë– Pogradec

Aktualitet

Aksi Qafë Thanë– Pogradec është përfshirë nga mjegulla e dendur e cila ka vështirësuar qarkullimin e mjeteve.

Automjetet e kanë të vështirë qarkullimin nuk mund të udhëtojnë me shpejtësi për shkak të mungesës së fushëpamjes.

Siç shihet dhe nga foto e mëposhtme, fushëpamja në këtë aks rrugor është shumë e kufizuar, duke e vështirësuar drejtimin e automjetëve dhe duke shkkatuar edhe trafik.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?