Merr flakë autobuzi në aksin Lushnjë-Berat.

Aktualitet

Një autobus është përfshirë nga flakët pasditen e sotme në aksin Lushnjë-Berat.

Ngjarja ka ndodhur pranë rrethrrotullimit Rotondo Savres. Sic shihet dhe nga foto e mëposhtme autobusi ka qenë në ecje, kur ka shpërthyer në flakë.

Nuk dihet ende nëse nga kjo ngjarje ka të plagosur. Në vendin e ngjarjes kanë mbërritur zjarrfikësit të cilët po punojnë për të bërë të mundur shuarjen e flakëve.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?