Lajm i fundit/ Aksident tragjik në Bulqizë…

Aktualitet

Një tragjedi është shënuar mbrëmjen e sotme në natën e ndërrimit të vitit, ku një i ri ka humbur jetën në një aksident rrugor në Bulqizë.

Bëhet me dije se ngjarja është regjistruar në aksin rrugor Bulqizë-Maqellarë, ku drejtuesi i një makine ka humbur kontrollin e mjetit dhe ka dalë nga rruga. si pasojë e këtij aksidenti ka humbur jetën drejtuesi i mjetit Sokol Tasha 24 vjec.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e potë të rrethanave të aksidentit.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?