Princ Leka/ “Njeriu i vitit 2022” për kontributin e mbrojtjes së Interesit Kombëtar

Aktualitet

Redaksia e Faktor dhe bashkëpunëtorët e jashtëm kanë votuar si “Njeriu i vitit 2022”, LTM Princ Leka II.
Është vlerësuar kontributi i Tij për paqtuar shqiptarët në konflikte me njëri-tjetrin dhe mbrojtur interesin Kombëtar, siç ndodhi me daljet publike për emigrantët shqiptarë në Britaninë e Madhe, që meritojnë respekt dhe dinjitet.
Respekt!

PHOTO / Reeker and Yuri Kim meet Prince Lekë at the Royal Family residence  - E-TJERA

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?