Këlliçi merr vlerësimin ‘Njeriu i Vitit’ në fushën e politikës

Politike

Kandidati i PD-së për bashkinë e Tiranës, Belind Këlliçi është vlerësuar si Njeriu i Viti në fushën e politikës.

Ky vlerësim është dhënë nga emisioni Opinion.

MESAZHI I KËLLIÇIT
Ndjehem i nderuar që isha edhe unë pjesë e këtij paneli, bashkë me këto personalitete me histori të jashtëzakonshme jete dhe arritje profesionale.
Falenderoj emisionin Opinion që më vlerësoi si Njeriu i Vitit në fushën e politikës!
#FitojmëTiranën

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?