Cristiano RONALDO lahet në “ar” dhe prezantohet në Arabi

Sport

Plot 200 milionë euro në vit do të paguhet 5 herë fituesi i Topit të Artë në një kontratë që skadon në verën e 2025-ës. Pas suksesit me Botërorin e Katarit, sheikët tregojnë edhe një herë se paraja arrin të bëjë çudira nga më të ndryshmet.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?