Shqiptarët përleshen me thika në supermarketet greke

Aktualitet

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një supermarket në Greqi, ku dy shqiptarë janë përfshirë në një konflikt me njëri-tjetrin.

Sipas medieve greke, gjatë debatit mes tyre, njëri nga shqiptarët ka nxjerrë një thikë dhe ka kërcënuar bashkatdhetarin e tij.

Dëshmitarët e ngjarjes në Evia kanë lajmëruar policinë e cila ka mbërritur në vendngjarje dhe ka arrestuar shqiptarin që mbante armë dhe pritet të dërgohet para drejtësisë. Policia ka mbërritur në vendngjarje, duke arrestuar shqiptarin i cili kërcënëoi me thikë bashkëatdhetarin.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?