Kush janë 15 banorët që u bënë pjesë e shtëpisë, në BBV2

Show Stil/Jetë Te tjera

Mbrëmja e djeshme ka nisur edicioni Big Brother VIP Albania. Figura të njohura dhe të pëlqyera për publikut i janë bashkuar kësaj shtëpie.

Vajza të njohura të ekranit, që nga modele e deri tek ish-konkurrente të emisionit ‘Përputhen’, dhe po ashtu nuk munguan edhe figura të njohura të artit.

Më poshtë sjellim emrat e të gjithë personazheve që u bënë pjesë mbrëmjen e djeshme në edicionin e dytë të Big Brother VIP Albania.

Emrat që u bënë pjesë: 

 

 

Olta Gixhari, Kiara Tito, Dea Mishel, Ariana, Gent Hazizi, Armaldo Kllogjeri, Kejvina Kthella, Efi dhe Mikela, Herion Mustafaraj, Ronaldo Sharka, Krist Dragoti, Amos Zaharia, Luis Ejlli, Zhaklina Gjolla, Tea Trifoni.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?