Sport

Vllaznia për femra realizon golin e parë në grupet e Champions League

Vllaznia për femra ia ka dalë të realizojë golin e parë në në histori në grupet e Champions League, ndaj Real Madrid.

Ekzekutim perfekt i një goditje dënimi nga e zakonshmja Megi Doçi përfundon në rrjetë, në minutën e pestë. Gjithsesi, vajzat madrilene përmbysën shifrat që në pjesën e parë, me golat e Weir dhe Abelleira (X2).

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?