Ambasadorja Kim uron për festat në gjuhën shqipe: Gëzuar Krishtlindjet dhe Vitin e Ri

Aktualitet

Ambasadorja amerikane Yuri Kim ka uruar shqiptarët për Krishtlindjet dhe Vitin e Ri. Në një video të publikuar në rrjete sociale, ambasadorja Kim ka uruar në gjuhën shqipe: “Gëzuar Krishtlindjen dhe Vitin e Ri.

Yuri

“Wishing you all the best!”, shkruan ambasadorja Yuri Kim bashkangjitur videos së publikuar në “Instagram”.

 

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?