Aktualitet

Horoskopi i datës 21.12.2022

delikate. Secili do ketë mendimin e tij dhe nuk do pranoje kurrsesi idetë e tjetrit. Kujdes! Beqaret me mire te qëndrojnë vetëm edhe sot, sesa te krijojnë një lidhje e cila do i beje te vuajnë. Financat nuk do jene te këqija, madje buxheti do jete i mire, por duhet te bëni kujdes me shpenzimet.

Total 1 Votes
1

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?