Festë madhështore/ Lionel Messi dhe Argjentina mbërritën në Buenos Aires (VIDEO)

Bota Sport

Lionel Messi dhe Argjentina mbërritën në Buenos Aires.

Pritje madhështore për kampionët e Botës që festuan gjatë në aeroroprt e më pas në rrugët e qytetit me Kupën e Botës.

Ekipi kombëtar dhe trofeu i Kupës së Botës – të cilin ata e ngritën për herë të tretë të dielën e 18 dhjetorit-, u rikthyen në Argjentinë pas një fluturimi afërsisht 21 orësh rreth orës 2:20 të mëngjesit të së martës me kohën lokale.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?