Aksident i rëndë në Elbasan/ Makina del nga rruga…

Aktualitet

Aksident i rëndë në Elbasan, ku për pasojë 1 person ka vdekur dhe dy të tjerë janë plagosur. Ngjarja ndodhi në Qafë Mollë në fshatin Samurr të Njësisë Administrative Labinot Fushë, 20 km larg qytetit të Elbasanit.

Policia është njoftuar se një automjet ka dalë nga rruga dhe është përmbysur, duke shkaktuar dhe bilancin e rëndë.

Ndërkohë, në vendin e ngjarjes ndodhet policia dhe autoambulanca.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?