Rama publikon pamje nga Unaza e Madhe e Tiranës: Puna po vijon me ritme të shpejta

Aktualitet

Kryeministri Edi Rama mëngjesin e sotëm e ka nisur me Unazën e Madhe të Tiranës.

Në llogarinë e tij në “Facebook”, Rama ka postuar pamje nga Unaza e Madhe, teksa bën me dije se puna po vijon me ritme të shpejta.

“MIRËMËNGJES

dhe me Unazën e Madhe të Tiranës, ku puna po vijon me ritme të shpejta në të gjitha segmentet e saj, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?