Pamje dramatike, inspektorit të biletave i bie teli i korrentit në kokë dhe përfundon te shinat e trenit

Bota

Një inspektor biletash në Indi është përfshirë në një incident të rëndë që për pak i mori jetën. teksa ishte bashkë me një tjetër person në stacionin Kharagpur Junction, krejt papritur një tel korrenti ra sipër tij, ndërkohë që ai humbi ndjenjat dhe ra sipër shinave të trenit.

Pamjet dramatike janë kapur nga kamerat e sigurisë së stacionit hekurudhor. Kanë qenë qytetarët ata që i kanë ardhur në ndihmë, ndërkohë që me një barelë ai u dërgua në spital.

Fatmirësisht burri arriti që të mbijetonte, me disa djegie.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?