Sulmi ndaj Berishës, Princ Leka: Akt i shëmtuar, i uroj shërim të shpejtë doktorit

Aktualitet

Princ Leka ka reaguar për sulmin e djeshëm në protestën e Partisë Demokratike ndaj ish-kryeministrit Sali Berisha.

Ai me anë të një postimi në rrjetet sociale e quan një akt të shëmtuar dhe të dënueshëm, teksa i uron shëndet dhe shërim të shpejtë Berishës.

“Akti i djeshëm i dhunshëm ndaj Dr.Berishës, është një akt i shëmtuar, i dënueshëm e i pafalshëm. I uroj doktor Berishës shërim të shpejtë dhe shëndet të mirë” shkruan Leka në postimin e tij.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?