Sulmi ndaj Berishës, Belind Këlliçi: të gjithë faktet që disponojmë dhe të gjitha burimet, të shpien në një emër: Edi Rama!

Politike
Belind Këlliçi: Nga të gjithë faktet që disponojmë dhe të gjitha burimet që përcjellin informacion në Partinë Demokratike, të shpien në një emër: Edi Rama!
Sulmi ndaj Sali Berishës është orkestruar me synimin për të shpërfytyruar opozitën në një kundër-reagim agresiv, për të gjeneruar dhunë në një protestë paqësore.
Opozita shqiptare dhe Sali Berisha nuk i shkuan pas fillit këtij skenari, duke i hequr Ramës mundësinë për të bërë kurban opozitën në sy të ndërkombëtarëve.
Opozita nuk bie knock out. Protestat do të vazhdojnë.
Mund të jetë një imazh i 3 persona, njerëz në këmbë, ambiente të jashtme dhe turmë
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?