Këlliçi falenderon Alimehmetin: Faleminderit për aktin fisnik

Politike

Belind Këlliçi: Era e Re e politikëbërjes!

Garë dhe bashkim 💪🏻
Ky është mesazhi dhe vizioni ynë për alternativën opozitare për Tiranën.

Primaret e Tiranës u kurorëzuan me bashkim.

Ne jemi skuadra Këlliçi-Alimehmeti✌🏻

Falenderoj përzemërsisht Doktor Ilir Alimehmetin për aktin e madh fisnik, qytetar dhe politik!

Bashkë #FitojmëTiranën!

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?