Përplasen dy makina në aksin Pogradec-Korçë pranë fshatit Çerravë

Aktualitet

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin Pogradec-Korçë pranë fshatit Çerravë. Bëhet me dije se dy mjete janë përplasur me njëra-tjetrën dhe njëra ka përfunduar në kanal.

Aktualisht nuk raportohet për të lënduar. Dyshohet se shkak i aksidentit ka qenë shpejtësia e lartë dhe një parakalim i gabuar i njërit prej makinave.

Ndërkohë, Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?