Merkoçi: Po fitova nuk do lejojë që të valvitet flamuri i LGBT-së.

Politike

“Kam kontribute dhe kam vlera. Nëse nuk do kisha kontribute dhe vlera nuk do kandidoja”, tha ai.

Gjithashtu, Merkoçi theksoi se nëse do të fitojë primaret dhe më pas do të zgjidhet kryetari i Bashkisë së Tiranës, u zotua se nuk do të lejojë që në kryeqytet të valvitet flamuri i LGBT-së. Për këtë u zotua pasi tha se  është një person i cili nuk shkel mbi vlerat dhe sakrificat e popullit të Tiranës.

“Nuk do lejoj që të valvitet e LGBT të valvitet në Tiranë. Nuk shkel mbi parimet, mbi vlerat mbi gjsakun tim, mbi vuajtjet dhe sakrificat e popullit të Tiranës”, shtoi Merkoçi.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?