Vasili shpërthen kundër Ballës: O skizofren, mos bëj si idiot (VIDEO)

Aktualitet Politike

Nënkryetari i Partisë së Lirisë, Petrit Vasili i është kthyer ashpër kreut të grupit parlamentar të PS-së, Taulant Balla, duke e quajtur dhe skizofren.

“Skizofren, mos bëj si idiot. Kërkesa për procedurë të përshpejtuar të shqyrtimit të pr/ligjit. Por s’jemi në këtë rast. S’ka lidhje fare. Qetësohu ore! (I kthehet Ballës)”, tha ai.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?