LAJM I FUNDIT/ Berisha bllokoi foltoren e Kuvendit, Nikolla paralajmëron Berishën me përjashtim

Politike

Sali Berisha bllokoi foltoren e Kuvendit, ndonëse kryeparlamentarja Lindita Nikolla nuk i dha fjalën, ai nisi të flasë përmes FB të tij.

Ndonëse Nikolla i kujtoi rregulloren dhe se do të përjashtohej, ai vijoi të fliste. Nikolla ndërpreu seancën për 5 minuta.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?