SPRINT NEWS ALBANIA

Sport

Shihni festën “e lojtarëve të Arabisë Saudite në dhomat e zhveshjes (VIDEO)

Arabia Saudite i habiti të gjithë me fitoren 1-2 ndaj Argjentinës, në ndeshjen e parë të Botërorit. Golit të Lionel Messit iu përgjigj Al Shehri dhe Al Daësari.

Takimi i luajur në Lusail Iconic Stadium (Lusail) ishte mjaft emocionues, një nga sfidat më të bukura të kompeticionit madhor deri më tani.

Pas takimit, lojtarët arab, së bashku se stafin teknik dhe klubin festuan gjatë në dhomat e zhveshjes. Natyrisht, e gjithë festa është e “ligjshme”, pas arritjes së një rezultati të tillë.

 

(BalkanWeb)

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?