Dhunuan të moshuarin, arrestohet pronari i linjës së “Vorës”

Aktualitet

Pas denoncimit në media të dhunës që vëllezërit Resmi dhe Miri Nika kundrejt një të moshuari, ka reaguar Policia e Shtetit.

U bë me dije se mbrëmjen e sotme blutë, kanë arrestuar Resmi Nikën dhe kanë shpallur në kërkim vëllain e tij Miri Nika.

Priza.al zbuloi detaje të vëllezërve të dhunshëm në në linjën e “Tiranës së Re” dhe Vorës.  Por familjarë të vëllezërve Nika ditën e sotme kanë fyer redaksinë tonë edhe pse fajtori për ngjarjen me të moshuarin ishin Resmi dhe Miri Nika. Të shpresojmë  që drejtësia të flas për të larguar nga qarkullimi eksponent problematik.

/priza.al/

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?