Rama: Mirmëngjes nga Puka, një perlë në mes të veriut

Aktualitet

Kryeministri Edi Rama ka shpërndarë një video të qytetit të Pukës, teksa i thotë “mirmëngjes” ndjekësve të tij në rrjetet sociale.

Puka është një prej qyteteve që i është nënshtruar rehabilitimit, duke u bërë gjithnjë e më shumë destinacion tërheqës për turistët.

“Mirëmëngjes dhe nga Puka e sistemuar bukur për të mirëpritur turistët dimër e behar, një perlë në mes të veriut, ju uroj një të diel të paqtë”, shkruan Rama.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?