SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Princ Leka II, takim me drejtues të PLL në Kukës.

Princ Leka II, i shoqeruar nga kryelegalisti Shpetim Axhami, kane zhvilluar nje takim me drejtues të PLL në Kukës.
Mund të jetë një imazh i 5 persona, njerëz të ulur, njerëz në këmbë dhe ambiente të brendshme
Gjatë njē vizite që LTM Princ Leka II, i shoqëruar nga kryetar i Partisë Lëvizja e Legalitetit z.Shpëtim Axhami, zhvilloj dje në Kukës, Ai u takua dhe zhvilloj një bisedë
miqësore dhe të vlefshme me drejtues të PLL për degën Kukës e Has drejtuar këto degë nga z.Bajo KOVAÇI dhe z. Avdulla JUPA.
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?