Sherr masiv në futbollin e femrave në SHBA (VIDEO)

Bota Sport

Nga SHBA, nga futbolli i fermave, vijnë skena të pabesueshme, një sherr masiv që po bën xhiron në rrjetet sociale.

Incidenti ndodhi gjatë një turneu, ku lojtarët e LSU dhe Ole Miss, filluan të godasin njëra tjetrën pas një faulli në kohën shtesë.

Vajzat u goditen ndërmjet tyre me grushte, momente kaotike, pasi u përfshinë disa futbolliste nga të dy ekipet.

 

Gjyqtari i takimit u përpoq të qetësonte situatën duke ndëshkuar tre prej tyre me karton të kuq.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?