Deputeti i PDK-së, Enver Hoxhaj, është takuar sot me Lulzim Bashën.

Aktualitet

Deputeti nga radhët e PDK’së, Enver Hoxhaj, ka njoftuar se është takuar sot me ish-kreun e Partisë Demokratike, Lulzim Bashën.

Përmes një statusi në rrjetin social Facebook, Hoxhaj ka bërë me dije se takimi është zhvilluar në Prishtinë, derisa ka thënë bashkëpunimi politik ndërshqiptar është jetik për të ardhmen e Ballkanit.

“Takim vëllazëror në Prishtinë me mikun tim të madh dhe të veçantë, Lulzim Basha! Bashkëpunimi politik ndërshqiptar është jetik për të ardhmen e Ballkanit. 🤝”, ka shkruar Hoxhaj.

Total 1 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?