Bota

Vazhdojnë gafat e Joe Biden, harron daljen nga podiumi (VIDEO)

Presidenti amerikan, Joe Biden, është një ndër politikanët i cili komentohet më së shumti për veprimet e tij “paksa të çuditshme” në daljet publike.

Së fundmi, ai ka patur probleme për të zbritur nga skena gjatë fushatës që po zhvillohej në Pitsburg.

Pasi përfundoi fjalimin, Biden harroi se nga ku u ngjit në skenë dhe në videon e publikuar shihet shihet kthehet në të djathtë për zbritur nga podiumi.

Vetëm pak çaste më vonë ai kthehet në të majtë dhe del nga skena. Kjo video si ç’do  video tjetër e presidentit amerikan po bën xhirron e rrjetit.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?