Lajm i fundit: Rrëzohet një avioni në Greqi

Bota

Një avion me një motor u rrëzua mesditën e së mërkurës në kilometrin e 96-të midis Athinës dhe Lamias. Në vendngjarje kanë shkuar tetë zjarrfikës me tre automjete.

Ngjarja  ka ndodhur  në lartësinë e liqenit Ylikis. Sipas informacioneve të para, zjarrfikësja është njoftuar në orën 14:45 për një viktimë, rreth 70-75 vjeç, sipas mediave greke.

Sipas informacioneve të para, piloti 75-vjeçar është nxjerrë nga avioni pa shenja jete, shkruajnë mediat greke.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?