Berisha mbledh sot grupin parlamentar

Politike

Ish kryeministri, Sali Berisha mbledh sot grupin parlamentar. Mësohet se mbledhja do të nisë në orën 13:00.

Lajmi bëhet i ditur për BalkanWeb nga gazetari Osman Stafa.

Kujtojmë se dje Berisha mblodhi në një takim Kryesinë e rithemelimit, ku demokratët u informuan mbi diskutimet mes negociatorëve Edi Paloka dhe Gazment Bardhi për daljen me një kandidat për zgjedhjet lokale.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?