Aktualitet

Ledio Braho propozim i PD për Avokat të Popullit

Avokati Ledio Braho eshte propozimi i bere se fundmi nga Gr Parlamentar i PD.

Votat e hedhura më datë 19 dhe 20 shtator brenda Grupit të Deputetëve të PD për kandidatin që do shkojë në Parlament për t’u votuar si Avokat i Popullit mundën të numëroheshin vetëm dje në mbledhje

Mësohet se Ledio Braho ka marrë 16 vota mbështetëse nga deputetët që të jetë ai emri për Avokat Populli, ndërsa Dorian Gjomarkaj kishte marrë 12 vot

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

PANELE DIELLORE-Solares Albania