Aktualitet

Çfarë këshilla mund ti jap Moisiu Ramës?

Kryeministri Edi Rama e ka nisur këtë të hënë në një takim dhe bisedë me ish-Presidentin Alfred Moisiu.

Ka qenë vetë Rama ai që ka informuar lidhur me takimin, ndërsa shpreh vlerësimet për ish-kreun e shtetit.

Me Presidentin Moisiu, burim i pashtershëm urtësie.

Megjithatë nuk dihet ende fokusi i bisedës, teksa kujtojmë se në një intervistë të dhënë gjatë verës, Moisiu e vlerësoi Edi Ramën si Kryeministrin që ka qeverisur më mirë vendin pas viteve ‘90-të.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

PANELE DIELLORE-Solares Albania