Bota

Tmerr/ Momenti i shpërthimit të fuqishëm mbi urë (VIDEO)

Është pikërisht ora 6:02 minuta, ndërsa mbi urë ka trafik si normalisht dhe krejt papritur ndodh një shpërthim në një kamion të bllokuar.

Në pamjet, përveç kamionit, nga i cili duket se ka nisur shpërthimi, aty kalon edhe një makinë tjetër. Nuk dihet nëse ka viktima.

“Çdo gjë e paligjshme duhet të shkatërrohet”, shkroi në një postim në Twitter këshilltari i Zelensky, Mikhail Podliak. Në të njëjtën kohë, në Moskë po diskutohet mbi një sulm terrorist për të cilin mund të fajësohen forcat e armatosura të Ukrainës.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

PANELE DIELLORE-Solares Albania