Aktualitet

Shifra të frikshme me kancer gjiri në Lezhë (VIDEO)

Të paktën 40 gra dhe vajza janë diagnostikuar me kancer gjiri në qarkun e Lezhës përgjatë një vitit, mes të cilave dhe mosha të reja.

Mjekët bëjnë apel për kontrolle të vazhdueshme në mënyrë që sëmundja të kapet në kohë./MCNTV/

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

PANELE DIELLORE-Solares Albania