Aktualitet

Humb jetën i dënuari në burgun e Shënkollit (EMRI)

Një i burgosur ka humbur jetën në burgun e Shënkollit në Lezhë.

Mësohet se viktima është 55-vjeçari, Azem Dauti, i cili është dërguar në spital pa shenja jete.

Trupi i viktimës më pas është dërguar në morg dhe pritet t’i nënshtrohet ekspertizës mjeko-ligjore për përcaktimin e shkakut të vdekjes.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

PANELE DIELLORE-Solares Albania