Si i vodhi policia çantën me 6 mijë euro spanjolles së arrestuar në Tiranë

Aktualitet

Sali Berisha ka publikuar sot një denoncim të bërë nga qytetari dixhital.

Ai përmes një postimi në ‘Facebook’ thekson se policia i ka vjedhur 6 mijë euro njërës prej shtetaseve të huaja që u arrestua të premten për prostitucion në Tiranë.

DENONCIMI

Policia i vjedh 6.000 euro spanjolles të ndaluar si punonjëse seksi. Policia eshte e mbushur me delinkuentë nga Partia e Krimit dhe Çuçi i familjes!
Shefat kane marre para dhe fshehin denoncimin dhe krimin.
🔴 Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital.
Pershendetje Z.Berisha.Po ju jap nje informacion te fundit qe ka te beje me korrupsionin ne Policine e Tiranes.Dje me daten 29.09.2022 Seksioni i Trafiqeve ne Drejtorine e Policise Tirane ka zhvilluar nje operation ku jame shoqeruar 6 femra te huaja te dyshuara per prostitution ku ne prej tyre eshte arrestuar.Njeres nga femrave te shoqeruara te kombesise spanjolle Punonjesi i Policise se antidroges Dritan Jaupaj se bashku me oficerin e trafiqeve Alket Pashai dhe Tre Punonjesi te tjere policie I kane vjedhur nga çanta nje shume prej 6.000 Eurosh.Kjo shtetase e ka bere problem eshte ankuar por shuma e parave nuk i eshte kthyer.Nga kjo shume sipas te dhenave ka marre pjesen e tyre shefi i trafiqeve Ilia Goga dhe shefi i sektorit Arber Zemani.Eshte informacion 100% I sakte.Femra e vjedhur eshte e kombesise spanjolle.Bashkelidhur Po ju dergoj profiling e hajdutit Dritan Jaupaj dhe njoftimin zyrtar te Policise per kete “sukses”.


Ndersa Arber Zemani eshte I famshmi I Durresit qe ju keni bere statuse dhe eshte kthyer me nderhyrjen e fuqishme te Perlat Cullhaj Tek Ministri I Velieres Bledi Cuci duke e katapultuar Zemanin shef sektorit per narkotiket dhe trafiqet ne Drejtorine e Policise Tirane.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?