Grabitje me armë në Shkodër, hajdutët marrin 1 mijë paund

Aktualitet

Një grabitje me armë është shënuar në Kosmaç të Shkodrës.

Bëhet me dije se ngjarja ka ndodhur katër ditë më parë, ku grabitësit kanë hyrë në një banesë me armë dhe kanë armë 1000 paund dhe sende me vlerë.

Nuk dihet nëse në banesë në kohën që ka ndodhur grabitja ka pasur familjarë, por mësohet se grabitësit kur kanë tentuar të largohen me motor janë përplasur me një shtyllë.

Policia ka gjetur skafadrat e gjakosur të autorëve, ndërsa policia po punon për të zbardhur identitetin e autorëve.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?