Aktualitet

Rama nuk tërhiqet: Nxënëset të protestojnë kundër pronarëve që shitën godinën e shkollës

Përmes një postimi në Twitter, Rama pohon se nxënëset të protestojnë kundër pronarëve që shitën godinën e shkollës dhe sipas tij nuk morën leje kur u vendosën në një godinë tjetër.

REAGIMI
Nxënëset e shkollës së mbyllur të protestojnë kundër pronarëve që shitën godinën e shkollës dhe e spostuan aktivitetin gjetkë, pa marrë leje sipas ligjit e pa respektuar rregullat e parashikuara ligjërisht! Ministria e Arsimit dhe Sportit ka zbatuar ligjin si në raste të tjera.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

PANELE DIELLORE-Solares Albania