AktualitetPolitike

Basha: Vlerat e përbashkëta na bashkojnë në rrugëtimin tonë

Ish-kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka uruar për fitoren koalicionin e djathtë në Itali për fitoren.

Përmes një mesazhi në Twitter, Basha theksoi se miqësia mes dy vendeve është historike.

MESAZHI I BASHËS
Miqësia historike mes Shqipërisë dhe Italisë, e cila është artikuluar gjithmonë në një partneritet strategjik, bazohet në vlera të përbashkëta që do të na bashkojnë edhe më shumë në rrugëtimin tonë europian.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

PANELE DIELLORE-Solares Albania